Showbiz

Victor Slav a vorbit despre despartirea de Bianca

er (5)

Victor Slav a vorbit despre despartirea de Bianca si a negat toate comentariile facute la adresa sa, cu privire la faptul ca ar fii macinat de gelozie. Dupa o luna de la divort, cei doi au mai incercat sa stea impreuna si sa isi mai acorde o sansa, dar Bianca i-a dat in cele din urma „papucii”. 

Apropiatii Biancai au spus ca aceasta a ales sa incheie orice relatie cu Victor din cauza crizelor de gelozie pe care acesta le avea. Acesta ii reprosa mereu ca nu ii raspunde la telefon si de fiecare data o intreba pe unde umbla. 

“Au incercat sa-si ma idea o sansa, dar degeaba. A fost cumva firesc, pentru ca sentimentele nu dispar brusc in momentul in care te duci si semnezi actele de divort. Numai ca n-a mers. Pur si simplu ei sunt diferiti si nu pot convietui impreuna. Victor este gelos si posesiv, ii reproseaza ca de ce nu raspunde la telefon sau o intreaba insistent unde este, ce face. N-au probleme, inca vorbesc, ca au impreuna atelierul de haine, dar nu pot avea o relatie. Nu se inteleg, ca si cuplu”, au declarat niste surse pentru Cancan.