Liliana, în lacrimi după ce a primit o scrisoare de la părinți
Fata a mers apoi la camera de AntenaPLAY și a transmis un mesaj către părinți.
„Nu-mi pare rău de alegerea făcută. Ce a fost la petrecere a venit foarte natural. Nu-mi pare rău de absolut nimic. Pot să spun că sunt fericită. Știu cum sunteți, vă înțeleg, dar și voi știți cum sunt eu. Am simțit ceva în interior care n-a fost de acord cu părerea voastră. Nu condamn ceea ce spuneți, dar vreau să mă înțelegeți că nu e cum se vede”, a spus Liliana.
În emisia live de Mireasa Liliana a plâns, amintindu-și de momentele grele din copilărie în care părinții ei erau plecați.