Amicalul anului pe National Arena, Dinamo-Barcelona .Vezi declaratia socanta a “Tribunului” dupa meci.

blankAmicalul anului Dinamo-Barcelona, s-a jucat sambata pe National Arena. Extraterestii ne-au aratat ce inseamna sa fi fotbalis, nu jucator de fotbal, meciul terminandu-se in favoarea echipei spaniole (0-2).Persoanele prezente pe stadion s-au declarat multumite, afirmand insa ca Dinamo Bucuresti nici macar nu s-a apropiat de prestatia Barcelonei, echipa care a jucat cu “gradinita”.Primul gol al Barcelonei a fost dat in minutul 4, iar cel de-al doilea in prelungirile celei de-a doua repriza, cu aproximativ 1 minute inainte de incheierea partidei. blank“Jucătorii Barcelonei fac cu picioarele ce fac alţii cu mâna”.Multe vedete si persoane din showbiz au fost prezente in tribune, printre care Dan Diaconescu si controversatul Vadim Tudor. Tribunul a declarat petru Realitatea TV, ca a fost foarte incantat de jocul echipei spaniole afirmand ca : “Jucătorii Barcelonei fac cu picioarele ce fac alţii cu mâna”.